Wczoraj w swoim mieszkaniu w Wiedniu zmarł nagle 47-letni Leszek Kamiński, były mistrz Polski juniorów (w singlu, deblu z Jarosławem Łowickim i w grze mieszanej z Małgorzata Marek), uczestnik mistrzostw Europy, wielokrotny reprezentant Polski w kategoriach młodzieżowych. Był wychowankiem Stanisława Wcisło.
Kamiński jako nastolatek wyjechał do Austrii, gdzie mieszkał do swoich ostatnich chwil. W swojej trenerskiej karierze prowadził m.in. mistrza świata, Wernera Schlagera. Jako zawodnik występował w ekstraklasie austriackiej.
Tą drogą chciałbym złożyć najserdeczniej wyrazy współczucia Rodzinie Leszka Kamińskiego. Środowisko nasze pogrąża się w smutku i żałobie.