W Szanghaju zakończyły się mistrzostwa Świata w tenisie stołowym. Komplet złotych medali zdobyli reprezentanci Chin. Poniżej przedstawiamy wszystkich medalistów.
Medaliści:
singiel kobiet:
Zhang Yining – Guo Yan (obie Chiny) 4:2 (5:11, 11:7, 11:7, 4:11, 11:8, 13:11)
trzecie miejsca:
Lin Ling (Hokgkong) i Guo Yue (Chiny)
singiel mężczyzn:
Wang Liqin – Ma Lin (obaj Chiny) 4:2 (11:9, 3:11, 8:11, 11:9, 11:9, 11:7)
trzecie miejsca:
Oh Sang-Eun (Korea Płd.) i Michael Maze (Dania)
debel kobiet:
Wang Nan/Zhang Yining – Guo Yue/Niu Jianfeng (wszystkie Chiny) 4:1 (11:4, 11:5, 10:12, 11:9, 11:5)
trzecie miejsca:
Zhang Rui/Tie Yana (Hongkong) i Bai Yang/Guo Yan (Chiny)
debel mężczyzn:
Kong Linghui/Wang Hao (Chiny) – Timo Boll/Christian Suss (Niemcy) 4:1 (11:9, 11:3, 11:9, 7:11, 11:6)
trzecie miejsca:
Chen Qi/Ma Lin (Chiny) i Wang Liqin/Yan Sen (Chiny)
mikst:
Wang Liqin/Guo Yue – Liu Guozheng/Bai Yang (wszyscy Chiny) 4:3 (11:4, 6:11, 6:11, 11:7, 11:9, 7:11, 11:6)
trzecie miejsca:
Qiu Yike/Cao Zhen (Chiny) i Yan Sen/Guo Yan (Chiny).