Ireneusz Kopiec był najlepszym zawodnikiem naszej reprezentacji podczas mistrzostw świata niesłyszących w tenisie stołowym. Kopiec dotarł jako jedyny do 1/8 finału gry indywidualnej i podwójnej.
wyniki:
gra podwójna:
1/16 finału:
Kopiec Ireneusz/Szeliga Adrian (POL) – Norton Roy/Gilmour Nicholas (GBR) 4:2
Pięta Paweł/Rutowski Marek (POL) – Batbaatar Nyasuren/Munkhbat Enkhbayar (MGL) 4:0 vo
1/8 finału:
Kopiec Ireneusz/Szeliga Adrian (POL) – Wen Chih-hsuan/Wang Yi-Hsiang (TPE) 0:4
Pięta Paweł/Rutowski Marek (POL) – Lee Changjoon/Park Kwangeun (KOR) 0:4
gra pojedyncza:
grupa eliminacyjna:
Kopiec Ireneusz (POL) – Oh Eonseok (KOR) 3:0
Kopiec Ireneusz (POL) – Ziziunas Kestutis (LTU) 3:1
Kopiec Ireneusz (POL) – Timugin Avni (TUR) 1:3
Szeliga Adrian (POL) – Mochizuki Shota (JPN) 0:3
Szeliga Adrian (POL) – Lee Wonjeong (KOR) 3:1
Szeliga Adrian (POL) – Chiang Feng-Ming (TPE) 2:3
Rutowski Marek (POL) – Erdogan Muhammed (TUR) 3:0
Rutowski Marek (POL) – Pishcuk Dmitry (RUS) 0:3
Rutowski Marek (POL) – Batbaatar Nyamsuren (MGL) 3:0 vo
Pięta Paweł (POL) – Veliiev Anton (UKR) 3:1
Pięta Paweł (POL) – Yang Yang (CHN) 1:3
Pięta Paweł (POL) – Munkhbat Enkhbayar (MGL) 3:0 vo
turniej główny:
1/16 finału:
Pięta Paweł (POL) – Takinas Deividas (LTU) 0:4
Rutowski Marek (POL) – Chernyak Ihor (UKR) 0:4
Kopiec Ireneusz (POL) – Chiang Feng-Ming (TPE) 4:0
1/8 finału:
Kopiec Ireneusz (POL) – Li Yunnan (CHN) 0:4