Paweł Pięta (Częstochowa) i Iwona Żyła (Gdańsk) zostali indywidualnymi mistrzami Polski niesłyszących w tenisie stołowym.
gra pojedyncza mężczyzn:
1. Pięta Paweł
2. Szeliga Adrian
3-4.
Rutowski Marek
Kopiec Ireneusz
5-6.
Pietrzak Zbigniew
Kurowski Mariusz
7-8.
Surmiak Jacek
Gierszewski Paweł
9-12.
Parkitny Marcin
Pachurka Radosław
Knop Przemysław
Bonus Krzysztof
13-16.
Rogowski Patryk
Kupis Paweł
Nowak Grzegorz
Zagajewski Rafał
17-24.
Bielecki Damian
Wojtuściszyn Michał
Bączkiewicz Jerzy
Seklecki Bartłomiej
Matuszewski Sebastian
Szkut Mariusz
gra pojedyncza kobiet:
1. Żyła Iwona
2. Łukiańczyk Anna
3-4.
Kasior Agnieszka
Dłużniak Alicja
5-6.
Dzidowska-Rostkowska Honorata
Nowicka Weronika
7-8.
Stobiecka Karolina
Tofil Sandra
9. Kot Olga
gra podwójna mężczyzn:
1. P.Pięta / M.Rutowski
2. I. Kopiec / A. Szeliga
3. Jacek Surmiak – Rybnik / Mariusz Kurowski – Racibórz, Nowak Grzegorz / Giereszewski Paweł – Poznań
gra podwójna:
1. I. Żyła / A. Łukiańczyk
2. A. Kasior / Weronika Nowicka Poznań,
3. H. Dzidowska – Rostkowska, Sandra Tofil – Racibórz, Kot Olga – Kielce, Alicja Dłużniak
gra mieszana:
1. P.Pięta A/ Łukiańczyk
2. I. Kopiec / I. Żyła
3. M. Rutowski / A/ Kasior, Ryszard Pachurka – Honorata Dzidowska Rostkowska – TON Poznań