Rzeszowie odbyły się I mistrzostwa województwa Podkarpackiego sponsorów, dziennikarzy i weteranów w tenisie stołowym. Impreza miała na celu popularyzacje tenisa stołowego wśród ludzi bezpośrednio nie związanych z naszą dyscypliną.
medaliści poszczególnych kategorii:
sponsorzy:
1. Andrzej Sowa Inżynieria Rzeszów
2. Władysław Pietruszka Strzyżów
3. ks. Paweł Biernat Jaśliska
dziennikarze:
1. Bartłomiej Wisz Radio Rzeszów
2. Waldemar Mazgaj Nowiny
3. Marek Bluj Nowiny
weterani:
kobiety – 41 – 55 lat:
1. Ewa Michalczyk Krosno
mężczyźni – 41 – 55 lat:
1. Piotr Blat Przemyśl
2. Zdzisław Bodnar Przemyśl
3. Mieczysław Krakowiak Jarosław
mężczyźni – 56 i więcej:
1. Marek Ofiarski Przemyśl
2. Adam Dudek Szerzyny
3. Józef Wąsek Rzeszów