Od 28 stycznia do 2 lutego 2014 w Łaziskach Górnych będzie przeprowadzony zimowy obóz tenisa stołowego. Organizatorem obozu jest Akademia Tenisa Stołowego.
Ferie Zimowe 2014 odbędą się w Łaziskach Górnych, jednym z Najlepszych Ośrodków na Śląsku. Baza noclegowa z górnej półki. Nowy Hotel i Restauracja Modus w którym po treningach będzie można wypocząć w komfortowych warunkach.
Po za treningami 2-3 razy dziennie w tenisa stołowego, pogramy w kręgle i zrelaksujemy się na basenie Termin 28 stycznia – 2 luty 2014r. (6 dni) rozpoczynamy porannym treningiem kończymy wspólnym obiadem. Cena za cały pobyt z wszystkimi atrakcjami i wyżywieniem 1 050 zł. Ilość miejsc ograniczona 30 osób.(zostało 10, liczy się kolejność zgłoszeń).
Zaliczkę z Imieniem i Nazwiskiem uczestnika w kwocie 400 zł należy wpłacić na konto Akademii do 10 Stycznia 2014 r.
Będzie możliwość skorzystać z obozu na dochodzenie: jeden dzień treningowy (2 treningi) – 130 zł. Zapewniamy profesjonalną kadrę i sparingpartnerów. Więcej informacji udzielamy mailowo akademiats@interia.pl lub telefonicznie (668-336-144, 508-129-188, 607-442-978).
Zapraszamy wszystkich chętnych: Młodzież jak i Amatorów oraz Weteranów. Do pobrania Karta kwalifikacyjna + regulamin ze strony www.akademiats.pl