Dziś późnym popołudniem w szpitalu zmarł nasz przyjaciel, Dariusz Bielas. Miał 55 lat. Pogrzeb Darka odbędzie się w czwartek o godz. 15:00 na Cmentarzu Komunalnym w Częstochowie (ul. Radomska 117).
Darek był czynnym zawodnikiem Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Częstochowie. Darek od lat kochał tenis stołowy, podczas sezonu był praktycznie na każdym treningu. Był również współzałożycielem drużyny Grupa „Żelazny”. Był bardzo serdecznym i niezwykle sympatycznym człowiekiem. Zapamiętamy go z pewnością, jako osobę dowcipną i zawsze uśmiechniętą.
W imieniu swoim, Zarządu ALTS w Częstochowie, jak i całego środowiska składam wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim.
Darku spoczywaj w pokoju.