W niedzielę 20 grudnia w wypadku samochodowym zginął 36-letni Marcin Madej, zawodnik LUKS Węgierska Górka.
Madej był mieszkańcem Bielska-Białej i zawodnikiem trzecioligowej drużyny LUKS Węgierska Górka II, w której to występował regularnie.
W imieniu całego środowiska składam wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim.