30 listopada, na posiedzeniu zarządu PZTS, ukonstytuowało się prezydium związku.
W skład Prezydium weszli:
Prezes – Wojciech Waldowski
Wiceprezes Zarządu ds. organizacyjnych – Kamil Skrzypczak
Wiceprezes Zarządu ds. sportowych – Tadeusz Czyczel
Skarbnik – Grzegorz Kielar
Członek Prezydium – Tadeusz Nowak
Na Przewodniczącego Wydziału Rozgrywek powołano Marka Przybyłowicza.
W skład Wydziału Rozgrywek weszły następujące osoby:
– Agata Biesaga
– Stefan Kostur
– Andrzej Moczko
– Paweł Murzewski