Ośmioro zawodników znalazło się w składzie reprezentacji Polski w tenisie stołowym na 24. Letnie Igrzyska Głuchych, które 1 maja odbędą się w brazylijskim Caxias do Sul.
W składzie reprezentacji Polski na najważniejszą imprezę dla osób niesłyszących znaleźli się: Gabriela Dyszkiewicz, Julia Szemiel, Iwona Żyła, Monika Śmiżewska, Paweł Pięta, Adrian Szeliga, Grzegorz Nowak i Karol Jabłoński. Trenerami reprezentacji Polski są Wiesław Pięta i Marek Rutowski.
Powodzenia!
PAWEŁ GĄSIORSKI