TKKF EnerGOsport odniósł pierwsze zwycięstwo w tym sezonie w Amatorskiej Lidze Tenisa Stołowego w Częstochowie. EnerGOsport pokonał Orion 8:2.
Wyniki:
Green Pack – Kebab 0:10
(M. Wójcicki – 3; P. Gąsiorski – 3,5; M. Koczyba – 3,5)
Orion – TKKF EnerGOsport 2:8
(D. Puchała – 1; T. Danielewicz – 1 — R. Wielgosz – 3,5; R. Garus – 1,5; M. Nabiałek – 3)
Medicus – Północ 10:0
(A. Wnęk – 3; C. Pawlik – 3,5; Z. Desperak – 3,5)
Parkitka – Komobex Victoria 1:9
(M. Warzecha – 1 — P. Wieloch – 3,5; K. Jamborski – 3,5; K. Więckowski – 2)
Następne mecze odbędą się w poniedziałek 5 października 2009 r.
zagrają:
godz. 18.15:
Kebab – Komobex Victoria
Green Pack – Orion
Medicus – UKS MOSiR Myszków
godz. 20.00:
Solidarność ISD HCz – Parkitka
TKKF EnerGOsport – UKS MOSiR Myszków
Północ – Komobex Victoria