3S Polonia Bytom przejęła od TKS OPOKA Trzebinia dwóch zawodników i miejsce w 1. lidze południowej. Od tego sezonu 3S Polonia Bytom będzie mieć drużyny w ekstraklasie i 1. lidze. W związku z tym, Polonia Bytom chętnie odstąpi miejsce w 2. lidze śląsko-opolskiej.
Zainteresowane drużyny ze Śląska lub Opolszczyzny proszone są o kontakt bezpośrednio z przedstawicielem drużyny – Michałem Napierałą (502617335).