Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki został drużynowym mistrzem Polski w tenisie stołowym. W finałowym dwumeczu Bogoria okazała się lepsza od Olimpia-Unia Grudziądz wygrywając dwa razy po 3:1.
wyniki:
Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Olimpia-Unia Grudziądz 3:1
Oh Sang Eun – Patryk Chojnowski 3:1 (12-10, 9-11, 11-8, 11-5)
Daniel Górak – Tomislav Kolarek 3:0 (11-5, 11-4, 11-5)
Paweł Fertikowski – Patryk Zatówka 2:3 (11-7, 8-11, 11-6, 8-11, 8-11)
Oh Sang Eun – Tomislav Kolarek 3:0 (11-4, 11-3, 11-4)
W pierwszym meczu Bogoria wygrała 3:1.