Bogoria Grodzisk Mazowiecki na ćwierćfinale zakończyła udział w rozgrywkach Ligi mistrzów. Grodziszczanie przegrali dwukrotnie z austriackim Weinviertel Niederösterreich po 1:3 i odpadli z dalszej rywalizacji.
wyniki:
Weinviertel Niederösterreich (AUT) – Bogoria Grodzisk Mazowiecki (POL) 3:1
HOU Yingchao – OH Sang Eun 3:0 (11:4, 11:4, 11:2)
HABESOHN Daniel – GÓRAK Daniel 1:3 (6:11, 11:4, 8:11, 10:12)
FEGERL Stefan – FERTIKOWSKI Pawel 3:0 (11:4, 11:6, 11:4)
HOU Yingchao – GÓRAK Daniel 3:0 (11:4, 11:4, 11:7)