Bogoria Grodzisk Mazowiecki awansowała do ćwierćfinału Ligi mistrzów. Mistrzowie Polski w decydującym o awansie meczu pokonali francuski GV Hennebont 3:1. Z kolei ASTS Olimpia-Unia Grudziądz, mimo wygrania z francuskim Pontoise Cergy 3:1, zajęła w swojej grupie trzecie miejsce, żegnając się tym samym z rozgrywkami LM.
Dla Olimpii nie oznacza to wcale odpadnięcie z rozgrywek europejskich. Dzięki trzeciej pozycji, grudziądzanie zagrają w rozgrywkach Pucharu ETTU, zaczynając zmagania od ćwierćfinału.
W Lidze mistrzyń doszło do niespodzianki. Ze zmagań kobiecych odpadły mistrzynie Polski – KTS Spar Zamek Tarnobrzeg. Zamek niespodziewanie przegrał z austriackim Svnö Ströck 2:3 i odpadł z dalszej rywalizacji, zajmując w grupie 3. miejsce.
wyniki:
PONTOISE CERGY – OLIMPIA UNIA GRUDZIADZ 1:3
WANG Jain Jun – WANG Yang 3:1
KARLSSON Kristian – KAII Yoshida 2:3
FRANZ Peter – SUCH Bartosz 2:3
WANG Jain Jun – KAII Yoshida 2:3
GV HENNEBONT – BOGORIA GRODZISK MAZOWIECKI 1:3
PROKOPCOV Dimitrij – GÓRAK Daniel 1:3
KREANGA Kalinikos – OH Sang Eun 0:3
ROBINOT Quentin – FLORAS Robert 3:0
PROKOPCOV Dimitrij – OH Sang Eun 1:3
KTS SPAR ZAMEK TARNOBRZEG – SVNö STRöCK 2:3
HAN Ying – BILENKO Tetyana 3:1
LI Qian – EKHOLM Matilda 2:3
STRBIKOVA Renáta – MADARASZ Dora 2:3
HAN Ying – EKHOLM Matilda 3:0
PARTYKA Natalia – BILENKO Tetyana 0:3