W drugim meczu półfinałowym play-off ekstraklasy mężczyzn, Bogoria Grodzisk Mazowiecki przegrała z AZS Politechniką Rzeszów 2:3. Po dzisiejszych meczach ekstraklasy, coraz więcej zawodników narzeka na system gry do dwóch wygranych setów…
wyniki:
KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki – BAĆ-POL CASH&CARRY AZS PRz 2:3
Wang Zeng Yi – Alan Woś 2:0
Xu Wenliang – Tomasz Lewandowski 0:2
Artur Daniel – Paweł Chmiel 0:2
Wang Zeng Yi – Tomasz Lewandowski 2:1
Xu Wenliang – Piotr Chmiel 1:2
W pierwszym meczu Bogoria wygrała z Rzeszowem 3:1. Stan rywalizacji 1:1.
Pozostałe rezultaty znajdziecie w dziale WYNIKI.
Spotkanie rewanżowe odbędzie się jutro o godzinie 18.00 w Grodzisku Mazowieckim.