KS Bronowianka Kraków zdobyła brązowy medal drużynowych mistrzostw Polski w tenisie stołowym. Drużyna z Krakowa po raz drugi w „meczu o brąz” pokonała PKS MLEK-POL RAFAELLO Kazimierza Wielka, tym razem 3:1.
Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się zwycięstwem krakowianek 3:2.
Wyniki:
PKS MLEK-POL RAFAELLO Kazimierza Wielka – KS BRONOWIANKA Kraków 1:3
Liu Li – Renata Gumula 3:0 (11:4, 11:9, 11:4)
Magdalena Sikorska – Zhao Xia 0:3 (7:11, 2:11, 4:11)
Antonina Szymańska – Marta Piłka 1:3 (7:11, 11:7, 7:11, 8:11)
Liu Li – Zhao Xia 0:3 (10:12, 10:12, 6:11)