W najciekawszym meczu rozpoczynającym drugą rundę rozgrywek 2. ligi śląsko-opolskiej, TTS Polonia II Bytom wygrała z KS Naprzód Borucin 8:2.
wyniki 16. kolejki:
mężczyźni – 1-8.:
TTS Polonia II Bytom – KS Naprzód Borucin 8:2
LUKS Węgierska Górka – LZS BLYSS Kujakowice 5:5
UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza – Klub AZS PWSZ Nysa 4:6
ULKTS Sokół Orzesze – AKS Mikołów 8:2
mężczyźni – 9-16.:
LITS Meble Anders Żywiec – TS Kuźnia Rybnik 9:1
MKS Czechowice Dziedzice – Klub AZS PWSZ II Nysa 8:2
LKS Rój Żory – UKS Huragan Sosnowiec 0:10
kobiety – 1-8.:
MKS Bruk Śląski Skarbek Tarnowskie Góry – UKS Dalachów 8:2
KTS MOKSiR Zawadzkie – KTS Mysłowice 6:4
MKS Czechowice Dziedzice – JKTS Jastrzębie Zdrój 8:2
UKS Huragan Sosnowiec – PSKS Beskidy Bielsko Biała 7:3
kobiety – 9-16.:
UKS Halembianka 2001 Ruda Śląska – LKS Orzeł Stanica 4:6
AKS Mikołów – ULKTS Pszczyna 7:3