W meczu trzeciej kolejki Ligi mistrzów, Bogoria Grodzisk Mazowiecki przegrała z austriackim SVS Niederösterreich 0:3. Bogoria pozostaje nadal jedyną drużyną w grupie D bez zwycięstwa.
wyniki:
Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki (POL) – SVS Niederösterreich (AUT) 0:3
Jiang Tianyi – Leung Chu Yan 0:3 (8-11, 4-11, 7-11)
Daniel Górak – Chen Weixing 2:3 (9-11, 11-5, 11-9, 9-11, 10-12)
Robert Floras – Stefan Fegerl 0:3 (6-11, 11-13, 6-11)