MKS Skarbek Tarnowskie Góry utrzymał się w 2. lidze śląsko-opolskiej. Skarbek w dwumeczu o grę w 2. lidze w nowym sezonie okazał się lepszy od MKS Czechowice-Dziedzice.
wyniki:
MKS Czechowice-Dziedzice – MKS Skarbek Tarnowskie Góry 6:4
MKS Skarbek Tarnowskie Góry – MKS Czechowice-Dziedzice 8:2