Aleksandra Makar (MLKS Nurt Przemyśl) i Jakub Dobosz (Bogoria Grodzisk Mazowiecki) wygrali 1. Grand Prix Polski młodzików, który rozegrano w Zielonej Górze.
Młodziczki
Młodzicy
Młodziczki – kwalifikacje dodatkowe
Młodzicy – kwalifikacje dodatkowe
PAWEŁ GĄSIORSKI