Aleksandra Nawrocka (ORZEŁ Wysocko Wielkie) i Hubert Kwieciński (WICHER Lisiec Wielki) wygrali 2. Grand Prix Polski Żaków w tenisie stołowym. Zawody zostały rozegrane w Sępólnie Krajeńskim.
Żaczki
Żacy
Żaczki – kwalifikacje dodatkowe
Żacy – kwalifikacje dodatkowe
PAWEŁ GĄSIORSKI