Antonina Szymańska i Paweł Fertikowski wygrali 3. Grand Prix Polski seniorów w tenisie stołowym. Szymańska w finale pokonała Katarzynę Grzybowską 4:1, a Fertikowski wygrał z Jakubem Perkiem 4:2.
wyniki finałów:
kobiety:
SZYMAŃSKA Antonina – GRZYBOWSKA Katarzyna 4:1 (11,6,-2,6,9)
mężczyźni:
FERTIKOWSKI Paweł – PEREK Jakub 4:2 (7,-8,7,-10,8,8)