Bronowianka Kraków została drużynowym mistrzem Polski młodziczek w tenisie stołowym. W finałowym pojedynku krakowianki pokonały GLKS Nadarzyn 3:2.
Wyniki:
mecz o 3 miejsce:
Victoria Chróścice – Sygnał Lublin 0:3
finał:
KS Bronowianka Kraków – GLKS Nadarzyn 3:2