W sobotę 17 maja w Dąbrowie Górniczej odbędzie się turniej tenisa stołowego z okazji XX Sportowego Turnieju Miast i Gmin w ramach „VI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich”.
komunikat:
Organizatorzy:
Urząd Miejski Wydział Kultury i Sportu w Dąbrowie Górniczej, Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej, UKS Dąbrowiak.
Termin i Miejsce:
Turniej rozegrany zostanie 17.05.2014 (sobota) na sali gimnastycznej pawilonu B Technicznych zakładów Naukowych przy ul. Łańcuckiego 10 w Dąbrowie Górniczej.
Rozpoczęcie gier o godzinie 10.00, zapisy i losowanie w godz. od 9.30 do 10.00
UWAGA – kategoria open rozpoczyna gry o godz. 12.00, zapisy od 11.30 do 12.00.
Uczestnictwo:
W rozgrywkach mają prawo startu wszyscy amatorzy oraz zawodniczki i zawodnicy bez ograniczeń ligowych
Kategorie wiekowe:
dzieci do 10 lat, urodzeni w 2004 roku i młodsi, młodzież w wieku 11-14 lat, urodzeni w latach 2000 – 2003,
open bez ograniczeń wiekowych.
Sprawy organizacyjne:
System rozgrywek ustalony zostanie przez organizatora po zamknięciu listy zgłoszeń. Podczas turnieju w zakresie sędziowania obowiązują aktualne przepisy PZTS. Rozpoczęcie zawodów o godzinie 10:00. Wszyscy uczestnicy winni posiadać dowód tożsamości lub legitymację szkolną. Obowiązek ubezpieczenia się od następstw nieszczęśliwych wypadków należy do uczestników zawodów. Na sali obowiązuje obuwie i strój sportowy. Sprawy nie ujęte w niniejszym regulaminie rozstrzyga organizator lub główny sędzia zawodów.
Wpisowe:
5 zł w kategorii dzieci i młodzież
10 zł w kategorii OPEN
Nagrody:
Dyplomy oraz nagrody (upominki) za miejsca 1-3.