Dominika Banaś i Adam Ramenda zostali mistrzami Śląska juniorów w tenisie stołowym.
najlepsze czwórki:
juniorki:
1. Banaś Dominika
2. Paszek Patrycja
3. Wiechuła Patrycja
4. Guzdek Natalia
juniorzy:
1. Ramenda Adam
2. Szymczyk Jan
3. Kalinowski Mateusz
4. Lasota Mateusz