Grzegorz Felkel (Miechowice), Grzegorz Czornik (Radzionków), Jurij Fomin (Mysłowice), Mirosław Warzecha (Częstochowa) i Marek Kądziela (Gliwice) wygrali noworoczny turniej tenisa stołowego, który rozegrano w Zabrzu.
pełne klasyfikacje znajdziecie TUTAJ.