W Koszalinie rozegrano po raz pierwszy mistrzostwa województwa zachodniopomorskiego weteranów w tenisie stołowym. Zawody przeprowadzono w hali katolickiej szkoły podstawowej, a sprawna organizacja była zasługą działaczy KTS Koszalinianin. Turniej rozgrywany był od początku do końca systemem „każdy z każdym”.
W kat. 40-49 pierwsze miejsce i tytuł zdobył Henryk Dzida (Białogard), który wyprzedził reprezentanta gospodarzy Mariusza Matejka oraz swojego kolegę klubowego Mirosława Rudkę. W kat. + 50 Antoni Biedziuk (Szczecinek) oddał rywalom tylko jednego seta w początkowej fazie turnieju, co w rezultacie zapewniło mu złoty medal i pierwszy historyczny tytuł. Kolejne miejsca na podium zajęli Andrzej Witkowski (Białogard) oraz Bronisław Rybarczyk (Świnoujście).