GLKS Nadarzyn (Magdalena Szczerkowska, Sylwia Składanek) zdobył złoty medal drużynowych mistrzostw Polski kadetek, które rozgrywane są w Dobrzeniu Wielkim.
Wyniki:
finał:
GLKS Nadarzyn – LUKS Orneta 3:1
SZCZERKOWSKA Magdalena – ZIELIŃSKA Anna 3:0 (11:8, 11:3, 11:4)
SKŁADANEK Sylwia – KUSIŃSKA Klaudia 0:3 (9:11, 6:11, 6:11)
SZCZERKOWSKA Magdalena/SKŁADANEK Sylwia – KUSIŃSKA Klaudia/ZIELIŃSKA Anna 3:1 (11:7, 11:4, 9:11, 11:7)
SZCZERKOWSKA Magdalena – KUSIŃSKA Klaudia 3:1 (11:8, 8:11, 11:8, 14:12)
mecz o 3 miejsce:
IKTS Inowrocław – LUKS Chełmno 3:0
KASZUBA Agata – KOCOŃ Anika 3:1 (11:8, 7:11, 11:5, 11:4)
PIETRZAK Katarzyna – SZELIGOWSKA Barbara 3:1 (11:6, 11:6, 9:11, 11:5)
KASZUBA Agata/PIETRZAK Katarzyna – KOCOŃ Anika/SZELIGOWSKA Barbara 3:1 (7:11, 11:7, 11:3, 11:7)
Klasyfikacja końcowa:
1. GLKS Nadarzyn
2. LUKS Orneta
3. IKTS Inowrocław
4. LUKS Chełmno
5-8.
KS Bronowianka Kraków
KS Górnik 09 Mysłowice
GKS Gorzovia Gorzów
SKTS I Łomża
9-12.
KS Elta Łódź
JKTS Jastrzębie
KU AZS AE Wrocław
ŁTSR Kastor Łask
13-16.
KS Polonia Arsenał Śmigiel
SKTS II Łomża
UPKS Arka Ryki
MTS Kwidzyn