W sobotę 15 grudnia w Kamieniu Krajeńskim odbędzie się drugi regionalny turnieju tenisa stołowego.
regulamin turnieju:
I. Cel:
1. Popularyzacja tenisa stołowego
2. rozpropagowanie aktywnych form wypoczynku.
3. Stworzenie możliwości atrakcyjnego spędzenia czasu wolnego.
4. Integracja środowiska tenisistów stołowych.
II. Organizator:
1. LKS „Kamionka” Kamień Krajeński
2. Urząd Miejski w Kamieniu Krajeński
3. Starostwo Powiatowe w Sępólnie Krajeńskim
III. Termin i miejsce:
Turniej odbędzie się dnia 15.12.2012 r. (sobota) w hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Kamieniu Kraj. ul. Wyspiańskiego 11. Początek zawodów o godzinie 10:00. Odprawa techniczna i losowanie o godz. 9:30.
IV. Uczestnictwo:
W turnieju prawo startu mają zawodnicy niezrzeszeni w klubach i członkowie klubów sportowych.
V. System przeprowadzania zawodów:
Turniej odbędzie się w dwóch kategoriach:
– Open
– Oldboy – powyżej lat 50 lat (rocznik 1962) i starsi
Zawody rozegrane zostaną na 12 stołach zgodnie z przepisami PZTS. System rozgrywek użależniony jest od ilości zgłoszonych zawodników. Preferowany będzie system mieszany. Zawodnicy zagrają w grupach 5-6 osobowych a następnie kolejne gry systemem rosyjskim do 3 miejsca w zależności od miejsca zajętego w grupie. Ewentualnie doatkowe gry o poszczególne miejsca. Ostateczna decyzja zapadnie podczas odprawy technicznej.
VI. Zgłoszenia:
Ze względów organizacyjnych prosimy o wstępne zgłoszenia zawodników do dnia 13.12.2012 r. Zgłoszenia przyjmuje i dodatkowych informacji udziela Bogusław Szwochert – kom. 501-464-409, Dominika Szwochert – kom. 501-192-640. Ostateczny termin zgłoszeń w dniu turnieju do godziny 9:30.
VII. Nagrody:
Zawodnicy z miejsc I-III otrzymają pamiątkowe puchary i inne nagrody.
Zawodnicy z miejsc 4-8 otrzymają nagrody rzeczowe.
VIII. Wpisowe:
Wpisowe do turnieju wynosi 20 złotych, płatne u organizatora przed zawodami. Dla zawodników organizator zapewnia ciepły posiłek.
VIII. Postanowienia końcowe:
Zawodnicy przyjeżdżają na koszt własny ewentualnie jednostki delegującej. Organizator nie ubezpiecza zawodników od nieszczęśliwych wypadków. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora. Uczestników obowiązuje strój sportowy; kierowników, trenerów i kibiców obowiązuje zmienne obuwie sportowe. Organizator nie bierze odpowiedzialności za przedmioty zagubione lub pozostawione bez opieki.