Kamil Nalepa (ZKS Drzonków) i Julia Ślązak (MKS JEDYNKA Łódź) wygrali 2. Grand Prix Polski juniorów w tenisie stołowym.
wyniki finałów:
juniorzy:
NALEPA Kamil – GOLLA Marco 4:1 (5,4,8,-8,7)
juniorki:
ŚLĄZAK Julia – WĘGRZYN Katarzyna 4:3 (-6,9,-6,8,11,-6,7)
wyniki:
wyniki gra pojedyncza juniorek – turniej główny
wyniki gra pojedyncza juniorów – turniej główny