Karol Dzida (Białogard), Jarosław Mras (Nowa Wieś Lęborska), Sławomir Januszewski (Kamień Krajeński) i Antoni Biedziuk (Szczecinek) wygrali noworoczny turniej tenisa stołowego, który został rozegrany w Koszalinie.
najlepsze trójki:
kat. do 18 lat:
1. Dzida Karol (Białogard)
2. Bekisz Hubert (Białogard)
3. Kucharzyk Adrian (Świdwin)
kat. 19 – 30 lat:
1. Mras Jarosław (Nowa Wieś Lęborska)
2. Bujwid Wojciech (Lębork)
3. Megger Rafał (Chojnice)
kat. 31 – 50 lat:
1. Januszewski Sławomir (Kamień Krajeński)
2. Dzida Henryk (Białogard)
3. Ryłów Mariusz (Koszalin)
kat. + 50 lat:
1. Biedziuk Antoni (Szczecinek)
2. Witkowski Andrzej (Białogard)
3. Krotowski Leszek (Słupsk)