Karolina Tokarczyk i Jakub Kosowski zostali mistrzami Śląska w tenisie stołowym. Tokarczyk w finale pokonała Annę Rusin, a Kosowski wygrał z Jarosławem Tomickim.
najlepsze czwórki:
kobiety:
1. Tokarczyk Karolina
2. Rusin Anna
3. Majewska Zuzanna
4. Zygadło Martyna
mężczyźni:
1. Kosowski Jakub
2. Tomicki Jarosław
3. Baran Sebastian
4. Wróbel Dariusz