Katarzyna Gieryń (ULKS Moszczenica) i Krzysztof Zieliński (GUKS Gorzkowice) wygrali II WTK seniorów w woj. łódzkim.
najlepsze szóstki:
kobiety:
1. Katarzyna Gieryń – ULKS Moszczenica
2. Magdalena Kurzawa – MKS Jedynka Łódź
3. Patrycja Wiktor – ULKS Moszczenica
4. Natalia Górak – MKS Jedynka Łódź
5. Anna Wosik – MKS Jedynka Łódź
6. Aleksandra Bonikowska – KS Elta Łódź
mężczyźni:
1. Krzysztof Zieliński – GUKS Gorzkowice
2. Jacek Koziarski – niestowarzyszony
3. Jarosław Nitek – ULKS Moszczenica
4. Przemysław Gierak – LKS Omega Kleszczów
5. Kamil Trzcinka – LKS Omega Kleszczów
6. Michał Uzarczyk – ŁTSR Bro-Węg Łask