Katarzyna Węgrzyn (Śnieżnik Stronie Śląskie) i Jakub Witkowski (Rokita Brzeg Dolny) wygrali I WTK kadetów w woj. dolnośląskim.
najlepsze ósemki:
kadetki:
1. Katarzyna Węgrzyn (Śnieżnik Stronie Śląskie)
2. Alicja Borszowska (Śnieżnik)
3. Agata Uchnast (Rokita)
4. Aleksandra Ciura (Śnieżnik)
5. Urszula Kwiatkowska (Rokita)
6. Natalia Matwiszyn (MKSTS Polkowice)
7. Marcelina Ancypa (Rokita)
8. Natalia Malicha (AZS PW Wrocław)
kadeci:
1. Jakub Witkowski (Rokita Brzeg Dolny)
2. Daniel Majewski (Śnieżnik)
3. Konrad Krzak (Dwunastka Wrocław)
4. Daniel Trawicki (LZS Włosień)
5. Mateusz Kozyra (Rokita)
6. Damian Trawicki (LZS Włosień)
7. Kacper Kowalczyk (Orlęta Krosnowice)
8. Tomasz Witkowski (Rokita)