Klaudia Kusińska (GLKS Nadarzyn) i Piotr Chodorski (LKS Odra Głoska) zostali młodzieżowymi mistrzami Polski w tenisie stołowym.
wyniki finałów:
juniorki:
Klaudia Kusińska – Maja Krzewicka 4:1 (3, 6, 9, -10, 4)
juniorzy:
Piotr Chodorski – Daniel Puchalski 4:0 (9, 6, 5, 3)
klasyfikacje:
młodzieżowcy
młodzieżówki