W niedzielę 15 grudnia w Koniecpolu odbędzie się Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego.
komunikat:
miejsce i termin:
Hala Sportowa przy ul. Szkolnej 17 w Koniecpolu. 15 grudnia, początek o godz. 10:00.
Turniej będzie rozgrywany w kategoriach wiekowych:
– do 40 lat
– 40 +
– OPEN.
Zapisy do turnieju, do godziny 10.00
Wpisowe do każdej kategorii wiekowej 10 zł od osoby.
Organizatorzy zapewniają ciepły poczęstunek.
Turniej będzie rozgrywany na 6 stołach.
System rozgrywania turnieju będzie uzależniony od ilości uczestników, wszelkie sporne sytuacje będzie rozstrzygał organizator turnieju.
Za rzeczy pozostawione w szatniach, organizator nie bierze odpowiedzialności.