KTS Mysłowice (Braś Julia, Tomecka Julia) i MUKS Jedynka Pszów (Kempa Mateusz, Kowol Marek, Borek Kamil) zostali drużynowymi mistrzami Śląska młodzików w tenisie stołowym.
najlepsze czwórki:
młodziczki:
1. KTS Mysłowice: Braś Julia – Tomecka Julia
2. MKS Cieszko Cieszyn: Paszek Agata – Kopel Paulina
3. MOSM Tychy: Januś Karolina – Januś Weronika
3. MKS Czechowice Dziedzice: Kielar Anna – Furtak Kinga – Fołta Monika
młodzicy:
1. MUKS Jedynka Pszów: Kempa Mateusz – Kowol Marek – Borek Kamil
2. LKS Orzeł Stanica: Zapart Wojciech – Gilewski Damian – Molenda Marcin
3. LITS Anders Jedność Żywiec: Burger Dawid – Sobel Bartosz
3. UKS Wolej Ruda Śl.: Komandzik Rafał – Miśkiewicz Arkadiusz – Tomaszowski Błażej