KU AZS AJD Częstochowa wywalczył Puchar Polski kobiet w tenisie stołowym. Częstochowianki w finale PP pokonały AZS PWSiP WAŁKUSCY Łomża 4:3.
wyniki:
półfinały:
AZS PWSiP WAŁKUSCY Łomża – LKS BRZOSTOWIANKA Brzostek 4:2
KU AZS AJD Częstochowa – EUROSTYL MRKS Gdańsk 4:1
mecz o 3. miejsce:
LKS BRZOSTOWIANKA Brzostek – EUROSTYL MRKS Gdańsk 2:4
finał:
AZS PWSiP WAŁKUSCY Łomża – KU AZS AJD Częstochowa 3:4