KU AZS UE Wrocław (Natalia Bajor, Marta Chrabąszcz, Paulina Knyszewska) i UKS Return Piaseczno (Marek Badowski, Maciej Kotarski) wygrali turniej drużynowy Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży kadetów w tenisie stołowym.
wyniki:
kadeci:
mecz o 3. miejsce:
GLKS Nadarzyn – ZKS Drzonków 1:3
WOLSZCZAK Piotr – SROCZYŃSKI Oskar 0:3
WERECKI Aleksander – TRUBIŁOWICZ Kamil 3:2
SZELIGA Adrian/WERECKI Aleksander – SROCZYŃSKI Oskar/TRUBIŁOWICZ Kamil 1:3
WOLSZCZAK Piotr – TRUBIŁOWICZ Kamil 0:3
finał:
UKS RETURN Piaseczno – MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śl. 3:1
BADOWSKI Marek – BUREK Szymon 3:1
KOTARSKI Maciej – DUGIEL Adrian 0:3
BADOWSKI Marek/KOTARSKI Maciej – BUREK Szymon/DUGIEL Adrian 3:2
BADOWSKI Marek – DUGIEL Adrian 3:1
kadetki:
mecz o 3. miesce:
UZTS Barcin – LUKS WARMIA Lidzbark Warm 2:3
NAWROCKA Klaudia – GÓRSKA Ada 3:0
BEJENKA Karolina – WOŹNIAK Zuzanna Ewa 0:3
NAWROCKA Klaudia/BEJENKA Karolina – GÓRSKA Ada/WOŹNIAK Zuzanna Ewa 3:2
NAWROCKA Klaudia – WOŹNIAK Zuzanna Ewa 2:3
BEJENKA Karolina – GÓRSKA Ada 0:3
finał:
KU AZS UE Wrocław – KTS SYGNAŁ Lublin 3:0
BAJOR Natalia – SIENKIEWICZ Gabriela 3:0
KNYSZEWSKA Paulina – LALAK Karolina 3:0
BAJOR Natalia/CHRABĄSZCZ Marta – SIENKIEWICZ Gabriela/LALAK Karolina 3:2