Maciej Kubik (TTC Zugbrücke Grenzau) i Ilona Sztwiertnia (KS Heros Kraków) zostali indywidualnymi młodzieżowymi mistrzami Polski w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w miniony weekend w Gliwicach.
Kobiety – gra pojedyncza
Mężczyźni – gra pojedyncza
Kobiety – gra podwójna
Mężczyźni – gra podwójna
Gra podwójna mieszana
Kobiety – gra drużynowa
Mężczyźni – gra drużynowa
PAWEŁ GĄSIORSKI