Marcin Lach (MTS Kwidzyn), Agata Kaszuba (IKTS Noteć Inowrocław) i Paweł Piotrowski (KST Elektryk-Maximus Broker Toruń) wygrali II memoriał Waldemara Betmana, który odbył się we Włocławku. W zawodach wystartowało 91. zawodników i zawodniczek.
najlepsze trójki:
seniorzy:
1. Lach Marcin MTS Kwidzyn
2. Skowroński Dariusz Warszawa
3. Piotrowski Krzysztof KST Elektryk-Maximus Broker Toruń
kadeci:
1. Piotrowski Paweł KST Elektryk-Maximus Broker Toruń
2. Szczuka Kamil LUKS Chełmno
3. Gronowski Wojciech LUKS Chełmno
kobiety:
1. Kaszuba Agata IKTS Noteć Inowrocław
2. Palacz Katarzyna IKTS Noteć Innowrocław
3. Pakulska Aleksandra Start Lubraniec