W Olsztynie koło Częstochowy odbyły się indywidualne mistrzostwa Tauronu w tenisie stołowym. W zawodach wzięło udział dwudziestu zawodników z Bielska Białej, Krakowa, Będzina i Częstochowy.
najlepsze trójki:
do 50 lat:
1. Mariusz Nabiałek
2. Sławomir Sobczak
3. Grzegorz Kulik
pow. 51 lat:
1. Zdzisław Kocik
2. Bogdan Michnowicz
3. Taduesz Płosa
open:
1. Janusz Całus
2. Mariusz Nabiałek
3. Grzegorz Kulik