Marta Banaszek (UKS TĘCZA Budki Piaseckie) i Kamil Jędrasik (KS SPÓJNIA Warszawa) wygrali III WTK młodzików w woj. mazowieckim.
Najlepsze ósemki:
młodzicy:
1. JĘDRASIK Kamil – KS SPÓJNIA Warszawa
2. KLUCZEWSKI Dominik – KS SPÓJNIA Warszawa
3. SKOLIMOWSKI Paweł – MKS POGOŃ Siedlce
4. FIDURA Konrad – GLKS Nadarzyn
5–8.
DOMAŃSKI Amadeusz – UKS Sanniki
SANKOWSKI Marcin – KS TUR BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
MAJSZYK Mateusz – LUKS START Zamienie
ZATÓWKA Patryk – KS TUR BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
młodziczki:
1. BANASZEK Marta – UKS TĘCZA Budki Piaseckie
2. BIELAK Ewa – KTS BROŃ Radom
3. BANASIAK Agnieszka – GOSIR Piaseczno
4. WIDYŃSKA Aleksandra – LUKS TĘCZA Budki Piaseckie
5. KOMOSIŃSKA Karolina – MLUKS NADWIŚLANIN Płock
6. OZIMEK Łucja – LUKS 5 Mińsk Mazowiecki
7–8.
ZGÓDKA Aneta – LUKS 5 Mińsk Mazowiecki
WINNICKA Anna – MKS ORKAN Sochaczew