Łódzki zespół Mesico Loripes wygrał 15. Drużynowe Mistrzostwa Polski Amatorów w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w miniony weekend w Poczesnej pod honorowymi patronatami Wójta Gminy Poczesna Artura Sosny, Prezesa Śląskiego Związku Tenisa Stołowego Roberta Wielgosza i Starosty Częstochowskiego Krzysztofa Smeli.
Mesico Loripes pokonał w finale KS Jedność Mykanów. Brązowe krążki wywalczyli zawodnicy drużyny z Borowego.
Zawody otworzyli zastępca wójta gminy Poczesna Robert Kępa, członek zarządu powiatu częstochowskiego Adam Morzyk, prezes ŚLZTS Robert Wielgosz i radny powiatu częstochowskiego Eryk Łęgowik.
klasyfikacja:
1. Mesico Loripes (Piotr Szepiećko, Piotr Michalczuk, Nikita Kalashnikov)
2. KS Jedność Mykanów (Mariusz Adamus, Krzysztof Juszczyk, Mirosław Warzecha, Bartłomiej Tomaszczyk)
3. Borowe (Łukasz Wydmuch, Mateusz Wydmuch, Rafał Żurek)
4. Kebab GminaBlachownia.pl Cisie (Paweł Gąsiorski, Waldemar Józala, Robert Wielgosz, Wiesław Jagusiak)
5. Pol-Cars (Piotr Gęsiarz, Dariusz Maszczyński, Sławomir Janus)
6. Spartkus Krzepice (Sławomir Pychyński, Mirosław Wydmuch, Leszek Piotrowski)
7. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza (Jacek Migas, Edward Kowal, Dariusz Parkitny)
8. MZC TRZEBINIA-SIERSZA (Jarosław Majda, Artur Zabrzański, Adam Rutana)
9. Złota Piłeczka (Damian Lizurej, Aneta Świtała, Piotr Listwoń)

https://shorturl.fm/KNnHL
https://shorturl.fm/4B0ue