Monika Klimczak (GOSIR Piaseczno) i Aleksander Werecki (GOSIR Piaseczno) wygrali międzywojedzówkie mistrzostwa młodziczek dla woj. warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego, które odbyły sie w Warszawie.
najlepsze ósemki:
młodzicy:
1. WERECKI Aleksander – GOSIR Piaseczno
2. FOLWARSKI Jakub – MKS POGOŃ Siedlce
3. MAJSZYK Mateusz – MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
4. KRZEWICKI Mikołaj – KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
5. KULIGOWSKI Aleksander – MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
6. KOTOWSKI Tomasz – LUKS ABC ŻAK Pisanica
7. ZAJKOWSKI Rafał – GKTS WIĄZOWNA Wiązowna
8. PIASECKI Rafał – SKS 40 Warszawa
młodziczki:
1. KLIMCZAK Monika – GOSIR Piaseczno
2. LAU Aleksandra – MLUKS NADWIŚLANIN Płock
3. DURMJ Lidia – UKS ALFA Gostynin
4. BAGROWSKA Katarzyna – MLUKS NADWIŚLANIN Płock
5. ROSŁANIEC Dominika – KS PUZNÓWKA 1996 Puznówka
6. PAZIEWSKA Aleksandra – KS PUZNÓWKA 1996 Puznówka
7. BOGUSZEWSKA Ewa – MLKS CZARNI Olecko
8. JAŁOWIECKA Monika – KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki