Monika Klimczak (SCKiS Hals Warszawa) i Kamil Kurowski (MKS POGOŃ Siedlce) wygrali I WTK juniorów w woj. mazowieckim.
najlepsze czwórki:
juniorki:
1. KLIMCZAK Monika – SCKiS HALS Warszawa
2. ZAKRZEWSKA Agata – SCKiS HALS Warszawa
3. ZIEMKIEWICZ Wiktoria – GLKS Nadarzyn
4. LAU Aleksandra – MLUKS NADWIŚLANIN Płock
juniorzy:
1. KUROWSKI Kamil – MKS POGOŃ Siedlce
2. KOTARSKI Maciej – UKS RETURN Piaseczno
3. BENZEF Jakub – KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
4. STĘPIŃSKI Piotr – KS SPÓJNIA Warszawa