Natalia Bajor i Piotr Chodorski zostali mistrzami woj. dolnośląskiego w tenisie stołowym.
medaliści:
mężczyźni:
1. CHODORSKI Piotr
2. WASYLKOWSKI Nestor
3-4.
BEREZIUK Piotr
DWORAKOWSKI Rafał
kobiety:
1. BAJOR Natalia
2. MICHORCZYK Natalia
3-4.
WABIK Sandra
JOŃCZYK Ada