5 i 6 kwietnia w Olecku odbędzie się VII Memoriał I. Jasieluna i F. Pietrołaja w tenisie stołowym pod patronatem Burmistrza Olecka.
komunikat:
Termin i miejsce:
5-6.04.2014r. (sobota-niedziela), hala LEGA w Olecku ul. Park 1.
Organizatorzy:
MOSiR Olecko, MLKS „Czarni” Olecko, Warm.-Maz. Związek Tenisa Stołowego.
Harmonogram gier:
sobota (5.04.2014r.):
– godz. 9.00 – niepełnosprawni,
– godz. 10.00 – open kobiet i mężczyzn
– godz. 11.00 – uroczyste otwarcie zawodów
– godz. 13.00 – powyżej 50 lat kobiet i mężczyzn
– godz. 14.00 – powyżej 60 lat kobiet i mężczyzn
– godz. 16.00 – VIP
– od godz. 16.00 – gra podwójna kobiet, gra podwójna mężczyzn i gra podwójna weteranów powyżej 45 lat
– od godz. 17.00 – gry mieszane.
niedziela (6.04.2014r.):
– godz. 9.00 – 2005r i młodsi dziewcząt i chłopców
– godz. 10.00 – 2003r i młodsi dziewcząt i chłopców
– godz. 11.00 – otwarcie zawodów
– godz. 11.10 – 2001r i młodsi dziewcząt i chłopców
– godz. 12.00 – 1998r i młodsi dziewcząt i chłopców
– godz. 14.00 – 1995r i młodsi dziewcząt i chłopców
System gier:
do dwóch porażek lub w przypadku małej ilości zawodników w danej kategorii w grupach. Obowiązują przepisy PZTS.
Uwaga!:
zawodnik może wystąpić tylko w dwóch kategoriach wiekowych oraz w jednej grze podwójnej.
Wpisowe do każdej kategorii indywidualnej osobno: (wpisowe obejmuje udział w turnieju oraz korzystanie z basenu. 10 zł – dzieci i młodzież ucząca się, 20 zł – osoby dorosłe.
Nagrody:
za zajęcie I-III miejsca – pamiątkowe dyplomy, puchary, upominki.
Przewidziane również pamiątkowe statuetki dla najmłodszego i najstarszego uczestnika turnieju.
Zapisy:
W dniu turnieju, nie później niż na 30 min. przed rozpoczęciem danej kategorii.
Osoba odpowiedzialna: Paweł Maksimowicz tel. 606106773 – organizator.