Olsztyński OSiR był organizatorem jednego z turniejów tenisa w ramach XVIII Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Do turnieju zgłosiło się blisko 60 zawodników z całego województwa. Turnieje stały na bardzo wysokim poziomie, zwłaszcza w kategorii Open, gdzie zwycięstwo odniósł Piotr Mazurkiewicz.
Jedynym warunkiem uczestnictwa było wrzucenie dowolnej kwoty do puszek wolontariuszy. Zawodnicy i kibice nie żałowali na ten cel i każdy obecny na sali nosił na piersi logo orkiestry.
Serdeczne podziękowania dla Waldka Czapskiego za zapał, charyzmę no i oczywiście paczkę z nagrodami i fantami.
Szczególne podziękowania dla Marka Makowskiego kierownika Działu Sportu i Organizacji Imprez OSiR za puchary, dyplomy oraz udostępnienie sali w tym dodatkowy nowy profesjonalny stół, na którym rozgrywano finały kategorii. Do zobaczenia na turnieju WOŚP za rok.
OPEN:
1. Mazurkiewicz Piotr
2. Główczyk Sebastian
3. Bossowski Artur
4. Unruh Marek
5. Bartycha Dariusz
6. Krasicki Radosław
7. Bossowski Czarek
8. Dost Łukasz
9. Bucholc Waldemar
10. Ratyński Wojciech
11. Ratuszniak Zbigniew
12. Dzikiewicz Bogdan
13. Czerwienko Jarosław
14. Wąsiewska Barbara
15. Jastrzębowski Franciszek
16. Złakowski Wiesław
juniorzy:
1. Pawlikowski Marek
2. Tobolski Tomasz
3. Sawczuk Przemysław
4. Wąsiewska Barbara
5. Ewertowski Piotr
6. Okulski Łukasz
7. Ryba Joanna
8. Albin Adrian
9. Rubach Rafał
10. Łukiańczyk Anna
kadeci:
1. Bossowski Czarek
2. Kawiak Krystian
3. Ryba Błażej
4. Stepnowski Kamil
5. Barbachowski Jacek
6. Kamiński Maciej
7. Albin Piotr
8. Tomaszewski Mikołaj
9. Biernat Kacper
10. Krusiński Mateusz
Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w Turnieju za dar serca i krzewienie idei sportowej rywalizacji, a najlepszym gratulujemy osiągniętych wyników.
Ze sportowym pozdrowieniem – organizatorzy